Опт овочів та фруктів.

Продукты питания, Опт і роздріб. Овочі, фрукти, ягоди, зелень, гриби

Маш

Наявність:
У наявності
  

Корисні властивості салату корн дозволяють його вживати людям, які мають проблеми з вагою або страждають на цукровий діабет. Маш-салат містить велику кількість вітамінів, флавоноїдів і мінералів. Компоненти, які входять до складу рослини, покращують засвоєння вітаміну С, зміцнюють ламкі капіляри.

 

Вітамінний склад маш-салату допомагає в профілактиці багатьох захворюваньВітамінний склад маш-салату допомагає в профілактиці багатьох захворювань. Вживання всього 100 грамів рослини покриває добову потребу організму у вітаміні В9. Цей вітамін відповідає за регулювання метаболічних процесів і сприяє регенерації клітин.

 

Калорійність салату корн становить 23 кілокалорії на 100 грамів. Низька калорійність дозволяє додавати валеріанніцу овочеву в дієтичний раціон. Салат добре впливає на обмін речовин, підвищує гемоглобін.

Маш-салат вважається потужним афродизіаком. Натуральний афродизіак був відомий ще багато років тому, його рекомендували вживати жінкам і чоловікам. Особливо ефективно корн впливає на репродуктивне здоров'я чоловіків.

Вживання маш-салату особливо корисно людям, страждаючим анемією, адже листя рослини містять багато заліза. Марганець і цинк - важливі мікроелементи, які допоможуть нормалізувати обмін вуглеводів.

  • Дата публікації: 22.12.2021
Способи доставки
  • Новая Почта(отделение)
Способи оплати
  • Наличный расчёт
Контакты
  • Назва підприємства:
    Опт овочів та фруктів.
  • Адреса:
  • Телефон: