Опт овочів та фруктів.

Продукты питания, Опт і роздріб. Овочі, фрукти, ягоди, зелень, гриби

Малина

Наявність:
У наявності
Оптові ціни:
Оптові ціни видно тільки зареєстрованим та оплаченим користувачам.
  

Широковідомі й лікувальні властивості малини. Малину вживають для профілактики та лікування багатьох хворіб. Усі знають про здатність малини знижувати температуру під-час застуди. Малина здатна зупиняти кровотечі та виводити токсини; буде корисною для людей, які страждають від радикуліту, анемії та атеросклерозу.

Чай з малини рекомендують пити під-час застуди, але потрібно знати, що заварювати малину потрібно не більше 3 хвилин.
Дехто вважає, що малинове варення володіє таким ж корисними властивостями, як свіжа малина. Звичайно, що це не так, тому що при термічній обробці багато корисних речовин втрачається. Проте, під-час застуди, як свіжа малина, так і малинове варення послужать чудовою заміною аспірину, адже крім здатності знижувати температуру, малина володіє потогінними та легко знеболюючими властивостями.

Також малина володіє сечогінними властивостями. Часте вживання малини сприяє боротьбі з бактеріями та вірусами дріжджевих спорів, грибків та стафілококу.

Малина покращує колір та стан шкіри, тому її рекомендують вживати жінкам.

Попри вітаміни, які позитивно впливають на наш організм та приносять користь, мінерали, що містяться у малині, теж не менш важливі. Наприклад, мідь, яка входить до складу малини, нормалізує та регулює роботу нервової системи. Людям, які часто потерпають від стресів та нервових розладів, потрібно включити малину у свій раціон харчування.

  • Дата публікації: 22.12.2021
Способи доставки
  • Новая Почта(отделение)
Способи оплати
  • Наличный расчёт
Контакты
  • Назва підприємства:
    Опт овочів та фруктів.
  • Адреса:
  • Телефон: